PříjemFAQHledatRegistracePřihlášení
Warpirat forum

Warpirat forum - Registrační podmínky


Ačkoliv se administrátoři a moderátoři tohoto fóra pokusí odstranit nebo upravit jakýkoliv všeobecně nežádoucí materiál tak rychle jak jen to je možné, je nemožné prohlédnou každý příspěvek. Proto vemte na vědomí, že všechny příspěvky do tohoto fóra vyjadřují pohledy a názory autora příspěvku a ne administrátorů, moderátorů a webmastera (mimo příspěvky od těchto lidí) a proto za ně nemohou být zodpovědní.

Souhlasíte s tím, že nebudete posílat žádné hanlivé, neslušné, vulgární, nenávistné, zastrašující, sexuálně orientované nebo jiné materiály, které mohou porušovat zákony. Posílání takových materiálů vám může přivodit okamžité a permanentní vyhoštění z fóra (a váš ISP bude o vaší činnosti informován). IP adresa všech příspěvků je zaznamenávána pro případ potřeby vynucení těchto podmínek. Souhlasíte, že webmaster, administrátor a moderátoři tohoto fóra mají právo odstranit, upravit, přesunout nebo ukončit jakékoliv téma kdykoliv zjistí že odporuje těmto podmínkám. Jako uživatel souhlasíte, že jakékoliv informace které vložíte budou uloženy v databázi. Dokud nebudou tyto informace prozrazeny třetí straně bez vašeho svolení nemohou být webmaster, administrátor a moderátoři činěni zodpovědnými za jakékoliv hackerské pokusy které mohou vést k tomu, že data budou kompromitována.

Systém tohoto fóra používá cookies k ukládání informací na vašem počítači. Tato cookies neobsahují žádné informace, které jste vložil, slouží jen ke zvýšení vašeho pohodlí při prohlížení. E-mailová adresa je používána jen pro potvrzení vašich registračních detailů a hesla (a pro posláni nového hesla, pokud jste zapoměl aktuální).

Kliknutím na Registraci níže souhlasíte být vázaný těmito podmínkami.1.Zákaz Spamu

2.Zákaz Zveřejňovat linky z WARPIRAT fora nekde jinde bez souhlasu autora!

5.Urážky jak uživatelů tak adminů a moderátorů jsou zakázany

6.Chovat se slušně je nutnost

7.Za porušování pravidel smí být uživatel vyhozen nebo zaBANOVÁN z fóra

8.Každý příspěvek by měl obsahovat co nejvíce dostupných informací (popis, obrázky, cover)

9.Každý uživatel je zodpovědný za svůj návrh v příspěvku

10.Příspěvek může být upraven moderátory fóra.

11.Linky vkládejte mezi CODE
kód:
www.warpirat.er.cz

12.Maximální rozměry obrázku: 800x600 větší pomocí odkazu!

13.Linky možno vkládat mezi URL ale přehledně!
14.Možno vkládat Flash, video, tabulky které neporušují pravidla fora

15.Pravidla se vztahují ke každému topicu v našem foru!
Moderators Enjoy Wink